Yazdır

Akyürek’e Sarıçam’da büyük ilgi

MHP Sarıçam Belediye Başkan Aday Adayı olan gazeteci-yazar Ramazan Akyürek, Sarıçam’ın arka bahçelerinde başladığı çalışmalarına hız verdi.

Kürkçüler, İncirlik ve bazı köylerde taziye ziyaretlerinde bulunup vatandaşlarla buluşan Akyürek’e ilçe sakinleri destek verdi.

Son olarak geçen haftasonu Pazar günü Varsaklar Derneğinin düzenlediği Kültür Şöleni’ne katılan Ramazan Akyürek, piknik yapan hemşerilerini tek tek gezerek görüş alışverişinde bulundu. Varsakların Torosların zirvelerinden eteklerine doğru yayılan coğrafyada yaşayan bir Türkmen boyu olduğunu hatırlatan Akyürek, devletine büyük bir saygı ve sadakatle bağlı Varsak kökenli hemşerilerimiz, Türk milletinin öz varlığıdır. Yaşamsal koşulları ne olursa olsun bayrak ve vatan konusunda taviz vermez bir yaradılışa sahip Varsaklar, ülkemizin mutlu geleceğinin en büyük teminatıdır” Dedi.

Şölende MHP İlçe Başkanı, yönetim kurulu üyeleri ve MHP aday adaylarıyla beraber şöleni izleyen Akyürek, Adana’nın değişik yerlerinden gelerek şölene katılanlar ve atalarının yaşantılarından kesitler sunan etkinlikleri büyük bir ilgiyle izleyen vatandaşlarla bol bol sohbet etti.

Şölenin yapıldığı Sarıçam yeni piknik alanında piknik yapan vatandaşları tek tek ziyaret ederek uzun sohbetlerde bulunan MHP Sarıçam Belediye Başkan Aday Adayı Ramazan Akyürek, “ Vatandaşlarımızın ifadelerinden anlaşılıyor ki Sarıçam ilçe sakinleri mevcut yerel idareden memnun değil. Bizleri büyük bir içtenlikle karşılayıp ilçelerinin daha çağdaş olması için gerekli değişimi yapacaklarını ifade ediyorlar. Cenabı Allah izin verir aday olursam onların bu talep ve isteklerini büyük bir memnuniyetle yerine getireceğim” dedi.