YUMURTALIKTA 146. SOKAK ENERJİSA TARAFINDAN KARANLIĞA MAHKUM!

Yumurtalık Akdeniz Mahallesi A 101 Alışveriş merkezinin karşısından bulunan Ziya Gökalp sokağının devamı olan 146 merdivenli sokakta sağlı sollu evlerde yaşlısı, genci ile oturanlar  Aylardan beri Aydınlıklardan karanlığa

gömülmeye devam ederken 146 sokak sakinleri ENERJİSA bizlere neden zulüm yapıyor.Yoksa bizleri cezalandırıyorlarmı  nerede yetkililer diye feryat ediyorlar.

YUMURTALIK’TA 146 SOKAK ENERJİSA  

TARAFINDAN KARANLIĞA TERKEDİLMEYE DEVAM EDİYOR

Ziya Gökalp mahalle sakinleri kendi imkânları ile 146 merdivenli sokağı aydınlatan elektrik direklerinin sokağın içinden sökülerek aydınlanmanın teminini sağlayan kablolar  ENERJİSA  görevlileri tarafından kesilmek süretiyle karanlığa terk edilmiştir 

146 basamaklı merdiveni akşam karanlığından sonra kullanmak mecburiyetinde bulunanlar karanlıktan bir an önce sona ermesini bekliyorlar.

YAŞLI VE ÇICUKLAR PERİŞAN OLUYOR

 Yaşlı ailelerle çocuklu ailelerin akşam olmaması için ENERJİSA ’ın icraatına insafsızlık olarak değerlendiriyorlar. ENERJİ’SA’ ya bağlı bu sokağın aydınlatılması konusunda yeni bir proje ile çalışma başlatması ve elektrik direkleri ile ENERJİ bağlantılarının yapılarak bir an önce sokaklarının aydınlanmasını istiyorlar.

BELEDİYE YETKİLİLERİ BURASI YASAL SOKAK’TIR

 ELİMİZDEN BİR ŞEY GELMİYOR

Yumurtalık Belediye yetkililerinin konunun kendilerini aştığını ifade ederek  146 sokağı elektriğinin ENERJİSA  tarafından kesildiğini ifade ettiler.

YUMURTALIK BELEDİYESİ 146. SOKAK SAKİNLERİNİ CEZALANDIRIYOR

Ziya Gökalp mahallesine ait 146 merdivenli sokağın inişindeki deniz sahili ise içler acısı pislikten,çöplükten geçilmiyor.146  sokak ve turnalı tatil sitesi sakinleri Yumurtalık Belediyesi Temizlik işleri Müdürlüğü ekiplerine defalarca söylenmesine rağmen  sadece özellikle 146 sokağın deniz sahilinin  temizlenmemesi ve çöplerin alınmaması acaba 146 sokak sakinleri ile Turnalı tatil sitesi sakinlerimi cezalandırıyorlar diye sitem ediyorlar.