SÖZLÜ KARAİSALI KIZILDAĞ YAYLASINDA İFTAR YEMEĞİ VERDİ

Ceyhan Belediye Başkanı ve MHP Adana Büyükşehir Belediye Başkan A. Adayı Hüseyin Sözlü, Karaisalı’nın Kızıldağ yaylasında iftar yemeği verdi.

Milliyetçi Hareket Partisi Karaisalı İlçe Teşkilatı ile beraber düzenlenen iftar yemeğine Başkan Sözlü’nün yanı sıra MHP Karaisalı İlçe Başkanı Sezai Yılmaz, Aladağ Belediye Başkanı Yusuf Baş, MHP Belediye Başkan aday adayları ve çok sayıda partili katıldı.

Kuran-ı Kerim okunmasının ardından bir açılış konuşması yapan MHP İlçe Başkanı Sezai Yılmaz ‘’ Rahmet ve bereket ayı olarak bilinen Ramazan ayında bizlerin buluşmasına vesile olan Sayın Sözlü’ ye şahsım ve teşkilatım adına çok teşekkür ederim. İnanıyorum ki önümüz de ki yerel seçimler de başta Adana olmak üzere tüm Türkiye’de üç hilalli bayrak dalgalanacaktır. Allah hepinizden razı olsun’’ dedi.

İlçe Başkanı Yılmaz’ın ardından bir konuşma yapan Ceyhan Belediye Başkanı ve Adana Büyükşehir Belediye Başkan A. Adayı Hüseyin Sözlü ‘’ Birlik ve beraberliğe en çok ihtiyacımızın olduğu şu günlerde, siz değerli hemşerilerimle birlikte olmak beni ziyadesiyle memnun etmiştir. Bugün Müslüman âlemi çok zor günler geçirtmekte, tabiri caizse kardeşin kardeşe kırdırıldığı günler yaşanmaktadır. İnşallah Ramazan ayında yaptığımız dua ve ibadetlerimiz tüm İslam âleminin saadetine, mutluluğuna vesile olur’’ dedi.

Başkan Sözlü, yaylalıklarda yaşayanların sorunlarını çok iyi bildiklerini de belirterek,” Allah nasip eder Büyükşehir Belediye Başkanı olursak ilk 5 yılımızda yaptığımız hizmetlerle bizi sizler bırakmayacaksınız. Karaisalı’da yayla turizmi hak ettiği yerde değil. Köylülerle konuşuyoruz sıkıntıları var. Yıllardan beri köyünde üç beş büyükbaş hayvanı ile geçimini sağlamaya çalışan veya üç beş dönüm tarlasını ekmek için uğraşan köylülerimiz, sıkıntı içinde. Karaisalı, yayla turizmine uygun bir ilçemizdir. Buraların tanıtımını iyi bir şekilde yaparsanız ve uygun projeler ortaya koyarsanız yerli-yabancı turistlerin vazgeçemeyeceği merkez haline gelir.” şeklinde konuştu.