Başkan Sözlü, ASKİ Personeliyle Bayramlaştı

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin SÖZLÜ ve Adana Su ve Kanalizasyon İdaresi (ASKİ) Genel Müdürü Hüseyin OPRUKÇU, bayram sonrası mesaiye ASKİ Şantiyesindeki personellerle bayramlaşarak başlayıp;

daha sonra da Genel Müdürlük binasında bulunan personelleri ziyaret etti.

Düzenlenen törende ilk olarak kürsüye gelen ASKİ Genel Müdürü Hüseyin OPRUKÇU, personellerin bayramını kutladıktan sonra, ''Adana'nın sorunlarını çözmek konusunda çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Sayın Hüseyin SÖZLÜ'yü temsil ettiğimizin bilinciyle yüz akı olmaya devam edeceğiz.'' dedi.

SÖZLÜ: ''HER GİTTİĞİM YERDE ASKİ'NİN ÇALIŞMALARIYLA İLGİLİ ÖVGÜLER DUYUYORUM''

Daire Başkanları ve Şube Müdürlerinin de hazır bulunduğu bayramlaşma töreninde kurban bayramını içten dilekleriyle kutlayan Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin SÖZLÜ, ay yıldızlı bayrağın altında huzurla geçirilecek nice bayramları hep birlikte yaşamayı temenni etti.

Başkan Hüseyin SÖZLÜ, ''Bizim belediyecilik anlayışımıza göre ülkemizin, devletimizin milli değerlerine sadakat en başta gelir. Her daim bu duygu ve düşüncelerle hareket ediyoruz ve bunu hizmet anlayışımız olarak benimsiyoruz. ASKİ, hem Adana'nın hem de Türkiye'nin en gözde, en başarılı kurumlarındandır. Hizmet alanımızın da genişlemesiyle birlikte daha çok vatandaşımızın derdine derman olma imkanımız doğdu. Bu da bizim gibi, sizin gibi hizmet aşkıyla tutuşan kişiler için her zaman mutluluk kaynağı oldu. Yıllardır kimsenin çözmek için bir adım dahi atmadığı büyük problemleri çözüme kavuşturduk. Bu sebeplerden dolayı da Adana Büyükşehir Belediyesi'nin hizmet üretkenliği gözler önündedir. Bundan böyle de hizmet skalamızı hep daha ileriye, daha yükseğe taşıyacağız.'' şeklinde konuştu.

Adana Su ve Kanalizasyon İdaresi'nin hayata geçirmiş olduğu başarılı projelerden duyduğu memnuniyetini de dile getiren Başkan SÖZLÜ, ''Her gittiğim yerde vatandaşlarımızdan ASKİ'nin çalışmalarıyla ilgili övgüler duyuyor ve çok mutlu oluyorum. Şehrin dört bir yanında gece gündüz demeden çalışan ve bizleri gururlandıran personellerimize çok teşekkür ediyorum.'' dedi.

Konuşmaların ardından Başkan SÖZLÜ, Genel Müdür OPRUKÇU, Genel Müdür Yardımcıları ve Daire Başkanları, ASKİ personelleri ile tek tek bayramlaştı.