Ömer Çelik AKS değiştiriyoruz, bizi hedefe koydular, dedi

 

Vahşi saldırıyı ben de kınıyorum. 
Ömer Çelik saldırıya dair konuşurken dikkat ettim, Vahşileşen Küreselcilik bitiyor Liberal Ulus devletler dönemi başlıyor , dünyada Aks değişiyor, dedi. Erdoğan AKS değiştiriyor, bu yüzden küreselcilerden tehdit aldı demek istedi. 
Fakat AKP içerisindeki Küreselcilerin eğitim programı ders kitaplarında hem vahşileştirme hem de milli değerleri yok etme eğitimi olarak devam ediyor. Eğer Ömer Çelik samimi ise ders kitaplarının düzeltilmesi Z.Selçuk'un gönderilmesi lazım. 
Programın hamisi Tansu Çiller çoktan İngiltere'ye yerleşti, kaçtı mı yoksa? 
Bundan sonra daha çok vahşi saldırı göreceğiz, çünkü vahşetin küresel paralı lejyonları var artık. Bu çöplükte başka horoz istemiyorlar. 
DAEŞ'in Libya'dan 3000 dolara silahşör toplamaya başladığını söyledi.
 
Okurun mektubu: Müslüman olarak bizler kendimizi ilim ve bilimde gelistirmedigimiz sürece bu kader değişmez, geçmiş ve geleceği iyi okumalıyız.
Mahiye Morgül Anadolu boydan boya bilim evleriyle doluydu, Sasani dönemi MS ilk beşyüz yıl, DANIŞMANLARLA yönetilen (Danişmendiler) muhteşem bilim devletimizdi. Roma'ya direniş dini olan Ay İnanışlı MİTRA dinine sahiptiler, çocuğu koruma, borçlanmama, gusl abdesti dahil abdest ve namaz, bilim yapmak da ibadet sayılırdı, ki İslamiyet bu inanışın devamıdır ve hatta Kuran'da adları Allah'ın iyi kulları diyerek SABİİLER diye geçer.. 
Roma kralları borç veremedikleri bu devleti yıkmak için Hıristiyanlığı resmi din ilan eden (MS.331) İznik konsülünü topladılar, başında kral Kostantin vardı, Sabiileri din-dışı ilan ettiler ve onların Anadolu'daki bütün bilimevlerini yıkma kararı aldılar. Konstantin adı İstanbul'a böyle verildi, şu İslam ve Türk düşmanı teröristin kral Konstantini anması yani İstanbul'a Konstantin demesi ondandır. 
Demem o ki, biz bilimi en iyisinden yapıyorduk, gelip gelip yıktılar, bunu da dinlerinin gereği saydılar. 
Şimdi, 3.bin yılın haçlı seferini ilan ettiğinde ABDnin küçük Bush'u, ben koştum sahaflara, 50 yıl önceki muhteşem ders kitaplarını sizler için topladım. Yeni bir din doğuyor, tarih tekerrür ediyor. İşte, ders kitaplarını ne hale getirdiler, okulları mavi balinalar yuttu. 
Onun için soruyorum, eğer AKS değiştiriyorsa Ömer Çelik, bakalım göreceğiz, Milli Eğitimdeki yıkımlar sona erecek mi, bilimsel yazılmış dersler geometri mesela geri gelecek mi? O zaman inanacağım. Sayın okurlarımıza önerim, mahiye.com sitemdeki Antik Anadolu yazılarıma ara sıra girin.
Yönet
 
Mahiye Morgül Sabiiler diyerek internette bulmanız zor, devlet adı SASANİ Devletidir. Biraz daha derinine inerseniz KAFKAS Türklerinin kurduğu devlettir. Hiç ayırımsız herkes orada eşit kabul ediliyordu, Ermeni de İranlı da Mısırlı da, Türkmen de, kim olursan ol gel denirdi, devletin herkesi koruma şemsiyesi vardı. Hristiyanlığı resmi din ilan ederek bilimevlerine saldırma gerekçesi yaratan Roma'nın hışmına uğrayan herkes, köleliğe direnen herkes birlik olmuşlardı. 
İslam da birlik dinidir. Şimdi bizi etnik ve dinsel kabilelere parçalamak isteyenler var. Okullar bitirildi, sırada aileleri ayrı camilerde namaz kıldırmaya kadar parçalamak var. Aman ha...
Günün önemine dair;
18 Mart Çanakkale Deniz Zaferiniz Kutlu Olsun. 
İngiliz Anzak şirketinin topladığı Avustralya ve  Yeni Zelandalı askerleri üstümüze salan İngilizlerin parmağını bugün de bu saldırıda görmek mümkündür. 
Güneydoğu'da da şehitlerimiz var, hepimizin başı sağ olsun.