Kamuran Karaca’dan 1 saatlik rötar!

CHP ve Millet İttifakı’nın Yüreğir Belediye Başkan adayı Kamuran Karaca bugün

( 08, 03 2019) Çukurova Gazeteciler Cemiyeti’nde düzenlediği sabah kahvaltısına 1 saat gecikmeli olarak geldi.

 Basın danışmanlığı görevini yürüten Ali Boz gazetecilerin tepkilerini güçlükle ve centilmenlik örneği gösterip şahsı adına özür dileyerek yatıştırmaya çalıştı.

Milletin sesi olan Basın’ı önemsemeyerek randevusuna 1 saat geç gelen Kamuran Karaca’nın yakınları ise Seyhan Belediye Başkanı ve Millet İttifakı’nın Adana Büyükşehir Belediye Başkan adayı Zeydan Karalar’ı beklediklerini belirterek gecikmenin nedeni olarak Karalar’ı gösterdiler.

Gazeteciler siyasilerin bunu adet haline getirdiklerini belirterek, “kendilerinin düzenledikleri basın toplantısına geç gelmek siyasilerde alışkanlığı da geçerek gelenek haline geldi. En azından eğitimci ve sendika genel başkanlığı yapmış olan Kamuran Karaca’nın böyle davranmaması gerekirdi. Hoş olmadı.” dediler.

Kamuran Karaca’nın 1 saatlik gecikmesi sonucu kırgınlarını bazı gazeteciler homurtularla dile getirirlerken, bazı gazeteciler ise Karaca’nın konuşmasını dinlemeyerek başka randevularına icabet etmek için salondan ayrıldılar.

Ayrılan gazeteciler: “Bizim küçümsenecek, önemsenmeyecek zamanımız yok. Bizi umursamayarak 09.-09.30 saatleri arasında düzenleneceği bildirilen kahvaltılı toplantıya saat 10.30 da gelmek hiç de hoş olmadı” dediler.