MERSİN CHP VE MHP MİLLETVEKİLLERİ MAZBATALARINI ALDILAR.

   24 Haziran 2018 seçimlerinden başarıyla çıkan Mersin CHP ve MHP milletvekilleri adayları seçim sonuçlarına göre vekâletlerini tescil ettirdiler.

 CHP ve MHP milletvekilleri geçtiğimiz günlerde İl Seçim Kurulu Başkanlığı’na giderek mazbatalarını aldılar.

CHP mersin milletvekilleri Cengiz Gökçel, Alpay Antmen, ve Ali Mahir Başarır’ın mazbata törenlerine CHP PM üyesi Fatma Güner ve CHP Mersin İl Başkanı Adil Aktay ile birlikte çok sayıda partili katıldılar.

Mazbatalarını alan CHP Mersin milletvekilleri Türkiye cumhuriyet devleti ve Mersin için çalışacaklarını belirterek, alanlardan ayrılmayacaklarını, halkla iç içe çalışacaklarını belirttiler.

“Mersin’in sorunlarını biliyoruz.”

   24 Haziran 2018 seçimlerinden başarıyla çıkarak Vekilliklerini tescil ettiren MHP milletvekilleri de Mersin İl Seçim kurulu Başkanlığı’na giderek mazbatalarını aldılar.

 MHP Mersin milletvekilleri Olcay Kılavuz ve Baki Şimşek’in mazbata törenlerine Mersin büyükşehir belediye başkanı Burhanettin Kocamaz, MHP Mersin İl başkanı Zeynel Uğur Gölgeli ve ilçe başkanları da kalabalık heyetler halinde katıldılar.

 MHP mersin milletvekilleri Mersin’in sorunlarını bildiklerini belirterek “Sorunların çözümü için TBMM’de ellerinden gelen gayreti sarf edeceklerini belirterek ülkenin ve Mersin’in bekası için çalışacağımızdan kimsenin ün küçük şüphesi olmasın” dediler.