YAŞAR GEZEN CHP TUFANBEYLİ İLÇE BAŞKANLIĞINA TALİP

 
Tufanbeyli'li iş adamI Yaşar Gezen, Cumhuriyet Halk Partisi Tufanbeyli ilçe başkanlığına aday olduğunu duyurarak seçim çalışmalarına başladıklarını bildirdi.
Adaylığı hakkında açıklamalarda bulunan Gezen, başkan olmasının hemen ardından öncelikle CHP ilçe binasını haftanın 6 günü açık tutarak aktif hale getireceklerini beyan etti.
Bunun için CHP parti binasında bir personel istihdam edeceklerini belirten  Gezen, ayrıca yönetimden hergün bir kişinin nöbetçi olarak kalmasını sağlayacağını belirtti. Bu sayede vatandaşların haftanın 6 günü partilerine gelebileceklerini ve sorunlarını rahatlıkla dile getirip çözüm arayabileceklerini söyleyen  Gezen, bunların yanı sıra partimizin kadın kolları ile gençlik kollarının daha aktif hale getirilmesi için her türlü olanağı sağlayacağını, kadınların ve gençlerin sosyal, kültürel ve  her türlü aktivitelerine destek olacağım diye konuştu.
 
SEÇİMDEN SEÇİME DEĞİL, HER ZAMAN SAHALARDA OLACAĞIZ
 
Tufanbeyli'de rutin siyaset yapmayacaklarını söyleyen  Gezen, CHP ilçe yönetimi olarak her ay bir köyümüze tüm günümüzü ayırarak ziyaret düzenleyeceklerini, o köyde bulunan partili yada partisiz tüm vatandaşların sorunlarıyla birebir ilgileneceklerini ve sorunların çözümü noktasında yetkili mercilerle bizzat irtibata geçerek konunun takipçisi olacaklarını belirten CHP ilçe başkan adayı Yaşar Gezen son olarak "Bizim ayrı gayrımız yok, bu memleketin evladı olan herkes bizim canımız ciğerimiz ve Tufanbeyli'li tüm hemşerilerimiz için bu göreve talibiz" diye konuştu.
Pin It