Akdeniz Bölgesi Avcı Şenliği başlıyor

Çukurova Avcılık Atıcılık Spor Kulübü Derneği, bu yıl 13. kez Amatör Trap, Havalı Tüfek Atış Ve Osmanlı Okçuluk Müsabakası düzenliyor.

Karataş-Bahçe Plajı’nda 15 Mayıs Pazar günü düzenlenecek olan müsabakaların yanı sıra bir de panel etkinliği yapılacak.  Kent protokolü, bölgesel dernek başkanları ve YABAN TV’nin de katılımıyla düzenlenecek olan etkinliklerde tam 9 dalda çeşitli ödüller verilecek.

ALİ SERVET: BÜTÜN HEMŞEHRİLERİMİZİ DAVET EDİYORUM

Çukurova Avcılık Atıcılık Spor Kulübü Derneği Başkanı Ali Servet, “On üçüncüsünü düzenlemekten gurur duyduğumuz Amatör Trap, Havalı Tüfek Atış Ve Osmanlı Okçuluk Müsabakası’nı bu yıl, 15 Mayıs’ta Pazar günü yapacağız. Karataş’ın Bahçe Plajı’nda sabahtan itibaren başlayacağımız müsabakalara bütün hemşehrilerimizi davet ediyorum.” diye konuştu.

DERNEĞİMİZ HER KONUDA DESTEK OLACAK

Atış yarışmalarında ihtiyaç duyulan her şeyi derneğin karşılayacağını kaydeden Çukurova Avcılık Atıcılık Spor Kulübü Derneği Başkanı Ali Servet, “Yarışmacılarımız tüfeklerini ve fişeklerini kendileri getirecekler. Plaklar ve hedef kağıtlarını biz kendimiz temin edeceğiz. Dileyen yarışmacılarımız aileleri ile de katılabilecekler bu etkinliklerimize. Aynı zamanda tüm katılımcılarımıza öğle yemeği ve içecekleri de ücretsiz olarak biz ikram edeceğiz. ” dedi.

DESTEK VEREN FİRMALARA TEŞEKKÜRLER

Başkan Ali Servet, Akdeniz Bölgesi Av Yaban Hayatı Federasyonu (AYHAF)’ın da hamilik yaptığını ve destek verdiğini belirterek, desteklerinden dolayı AYHAF’a, teşekkür etti. Desteklerini esirgemeyen Orman ve Su İşleri Bakanlığı başta olmak üzere, Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğü’ne, Akdeniz Bölgesi Av Yaban Hayatı Federasyonu AYHAF’a, HATSAN Av Tüfekleri’ne, STERLİNG Av Fişekleri’ne, DİSCOVERY Av Kıyafetleri’ne, Bahar Ziraat’e, YABAN TV’ye, Av doğa Dergisi’ne ve OLTACI’ya teşekkür eden Çukurova Avcılık Atıcılık Spor Kulübü Derneği Başkanı Ali Servet, bu organizasyonda kupaların ve madalyaların yanı sıra çeşitli tüfekler, tüfek dürbünleri, av fişekleri gibi bir çok ödül dağıtılacağını da sözlerine ekledi.