Yazdır

TURAN-HATİCE TOPAL ÇİFTİNE MUHTEŞEM DÜĞÜN TÖRENİ

  Ceyhan’ın tanınmış ailelerinden Topal ailesi ile Kurban aileleri dünür oldu.

Ceyhan ticaret odası disiplin kurulu başkanı, Kent konseyi başkan yardımcısı ve Ceyhan siyasetinin renkli simalarından, Atlas sürücü kursu yönetim kurulu başkanı Umut Topal oğlu Turan Topal’ın mürvetini görmenin mutluluğunu yaşadı.

Ceyhan Devlet Bahçeli tesisleri’de yapılan görkemli düğün töreninde Topal ailesi Çifti biricik evlatları Turan ile müstakbel gelinleri Hatice’nin bu mutlu günlerinde düğünün kusursuz olması için ellerinden gelen bütün çaba ve gayretleri göstererek konuklarla tek, tek ilgilendiler. Gecenin muhteşem çifti Turan-Hatice çiftinin ise mutlulukları adeta gözlerinden okunuyordu.

NİKÂH ŞAHİTLİKLERİNİ ÜNÜVAR İLE GÜLER YAPTI

 Turan-Hatice çifti Ceyhan Devlet Bahçeli tesislerin’de yapılan görkemli düğün töreninde nikâh şahitliklerini Adana Milletvekili Necdet Ünüvar ile Ceyhan Kent Konseyi başkanı Selahattin güler yaptı nikâh sonrası genç çiftin mutlulukları gözlerinden okunurken Gecenin adeta parlayan yıldızı oldular.

   DÜĞÜNÜN KUSURSUZ OLMASI İÇİN BÜYÜK ÇABA SARFETTİLER

    Sevil-Umut Topal çifti ile dünürleri Kadriye-Rifat Kurban çifti düğünün kusursuz olması için ellerinden gelen bütün çaba ve gayretleri göstererek bu mutlu günlerinde hem misafirlerle ilgilendiler, hemde gecenin vermiş olduğu mutluluk ile pistten inmeyerek adeta kendilerini misafirlere hayran bıraktılar.

Çiçeği burnundaki Hatice-Turan çifti bu mutlu ve muhteşem düğün törenlerinde kendilerini yalnız bırakmayan konuklarıda unutmayarak bir bir ilgilenerek hoş geldin dediler ve Gecenin ilerleyen saatlerinde ise konuklar ile gecenin muhteşem çifti Hatice-Turan Topal çifti düğünün gereklerini yerine getirerek bol, bol oynayarak gecenin tadını çıkardılar.

Hatice-Turan Topal çiftinin düğün törenlerine Adana AK Parti Adana Milletvekili Necdet Ünüvar,AK Parti Ceyhan İlçe başkanı Ceman Saim Çetenak ve yönetim kurulu üyeleri,Ceyhan Belediye Başkan Vekili Ali Alper Boydak,Ceyhan Bakkallar ve bayiler odası başkanı ve Ceyhan Kent Konseyi başkanı Selahattin Güler ile birlikte şehir içinden ve şehir dışından gelen bürokratlar, Oda ve dernek başkanları STK temsilcileri ile birlikte çok sayıda davetli katılırken  seçim mitingleri dolayısıyla düğün törenine katılamayan Milletvekilleri kutlama mesajları gönderdiler.

 

Okura not: Bu haber bülten halinde geldiği gibi kullanılmış olup, tarafımızdan herhangi bir müdahale-düzeltme- yapılmamıştır.