Yazdır

Erkekleri kadınlardan soğutan 16 hareket

Erkekleri kadınlardan soğutan nedenler ve hareketler.

Neredeyse her kadın hayatında en az bir defa, bir erkeği etkilemek için farklı yöntemler denemiştir. Ancak, ne yazık ki kadınların yaptığı bazı hareketler istedikleri sonuca ulaşmalarını zorlaştırmaktadır. Hatta erkeğin tamamen uzaklaşmasına neden olabiliyor. Bunun gibi sonuçlar yaşamamanız için  yerine soğutan 16 hareketi sizler için sıraladık.

1- Abartılı makyaj yapmayın:Erkeklerin çoğu abartıdan hoşlanmaz. Dışarı çıkarken hafif ve sade makyaj yapın, doğal olmaya çalışın.

2- Aşırı parfüm kullanmayın:Hoş ve güzel kokmak herkesin beğenisini kazanır. Ancak koku kullanımında aşırıya kaçarsanız bu rahatsızlık verici olabilmektedir. Parfümünüz etkili de olsa basitleşir. Bu nedenle parfümünüzü gerektiği kadar aşırıya kaçmadan sürün.

3- Tırnaklara dikkat:

Uzun tırnakları seviyor olabilirsiniz. Fakat birçok erkek aşırı uzan olan tırnakları sevmezler. Çünkü seks esnasında uzun tırnakların canlarını acıtacağınız düşünürler.

4- Olduğunuzdan farklı görünmeyin:

Erkeğin yanında en doğal halinizle olmalısınız. Görüntünüz ve hareketleriniz özgün ve doğal olmalıdır. Doğal olmanız erkekleri daha da etkileyecektir.

5- Zorlayın ama fazla uğraştırmayın:

Hoşlandığınız erkeğin de sizden hoşlanmasını istiyorsanız onu zorlayabilirsiniz. Ama yine de onu zorlarken aşırıya kaçıp usandırmayın.

6- Kafa karışıklığı yaratmayın:

Erkeğin kafasının karışmasına neden olabilecek tutarsızlıklar sergilemeyin. Hareketleriniz ve düşüncelerinizde tutarlılık olsun, çünkü erkekler bunu severler ve etkilenirler.

7- Kıskandırmayın:

Kıskandırmak amacıyla onun sevmediği ya da haz etmediği bir erkekle fotoğrafınızı paylaşmayın. Kendisine olan ilginizin azaldığını düşünebilir.

8- Onu değiştirmek için uğraşmayın:

Erkekler yalnızca o olduğu için yanında olmanızı isterler. Değiştirilmeye çalışılmaktan kesinlikle hoşlanmazlar. Bu tür davranışlar erkeğin egosunu incitir ve ters etki meydana getirir.

9- Kaba davranışlar sergilemeyin:  

Her fırsat çevrenizdeki kişilere bağırıp çağıran ve tersleyen bir kişiliğiniz varsa, bu karşınızdaki erkeği germenize neden olur. Bu şekildeki davranışlarınızı törpüleyin, aksi halde her iki taraf için stres yaratır.

10- Her şeye müdahil olmayın:

Birlikte geçirdiğiniz süre dışında onun diğer günlük hayatına sık müdahalelerde bulunmayın. Onu sıkarsınız. Bu tür davranışlardan hemen uzaklaşmalısınız.

11- Baskın karakter durumunda olmayın:

Erkeğe sanki annesiymiş gibi yaklaşmayın. her şeyi sizin istediğiniz gibi yapmasını ondan istemeyin.

12- Eski erkek arkadaşınız varsa bahsetmeyin:

Eski sevgilisinden bahseden kadınlar erkeklere itici gelir. Arada bir de olsa bahsetmeniz aklına bir sürü soru getirecektir.

13- Saf gibi davranmayın:

Kötülük hakkında bir şey bilmeyen, dünyaya temiz bir pencereden bakan saf kız rolü oynamayın sakın. Bu davranış birçok erkeğe ne sevimli gelir ne de çekici. Tam tersiz sizden soğumasına neden olursunuz.

14- Savunmasız bir kişilik sergilemeyin:

Bunu arada sırada yapmak da zarar yok, ancak bu durumu aşırıya götürerek sürekli hale getirirseniz özgüvensiz bir kişilik ortaya koyarsınız.

15- Cinsellik ile ilgili planlarda ağır olun:

Erkeği baştan çıkarmak amacıyla yazdığınız mesajları biraz öteleyin. Baştan çıkarıcı sözler keyif verse de her konuşmanın sonunu buna bağlamayın. Konu kendiliğinden de gelse hemen başka bir konuya geçmeye bakın. Erkeğin daha da heyecanlanmasını ve etkilenmesini sağlarsınız.

16- İlk randevunuz evde bitmesin:

İlk kez buluşmuş olduğunuz bir erkeği çok beğendiniz ve ondan çok hoşlandınız. Bu çok güzel. Ancak ilk randevunuzun sonunda geceyi birlikte geçirmeyin, konuyu yavaştan alın ve sonraya erteleyin. Bu size puan kazandıracak, erkeği de daha fazla etkileyecektir.Kaynak: POLİKLİNİK.ORG