HOZATLILAR SÖZLÜ'YE MİNNETTAR

Tunceli ili Hozat ilçesi sakinleri Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü'ye minnettar olduklarını açıkladılar.

 Hozat Belediye Başkanı Celalettin Polat Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü'nün yardım ve destek çağrılarına kısa sürede cevap vcerdiğini belirterek, "Hozatlılar yardım ve destekleri için Hüseyin Sözlü başkan'a minnettardırlar" dedi.

 Hozat'ın Türkiye coğrafyasındaki önemine değinen Celalettin Polat Sözlü'nün yardımlarının çok önemli olduğunu belirterek, teşekkürlerimizi  daha önce sosyal medya hesaplarımızdan yayınladık. Sayın Sözlü'ye kamuoyu huzurunda bir kere daha teşekkürü borç biliriz" dedi.

 Hüseyin Sözlü'nün yardımlarını unutmadıklarını belirten Celalettin Polat bulabildiği her frsatta Hozat'a yardım ve destek eden belediye başkanlarına teşekkür ettiğini belirterek "Bu ülkenin birliği ve dirliği için elzemdir. Vatanın her karış toprağı bizimdir. Hattı müdafaa yoktur, sathı müdafaa vardır." dedi.

 Celallettin Polat yazarımız İsmail Arlı'ya imkanlar çerçevesinde yardımda bulunan  Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin'e de teşekkür ederek, "Sayın Soner Çetin de imkanları çervesinde yardımı esirgememiştir. kendisine teşekkürü borç biliriz." dedi.